Lajmet kryesore

Bahtiri ‘intervenon’ te Veliu për formimin e Qeverisë së përbashkët

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka takuar sot kryetarin e Komunës së Podujevës, Agim Veliun.

“Mikut tim i kërkova që të jep kontribut maksimal për arritjen e marrëveshjes finale mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, sepse Kosova nuk ka kohë për të humbur”, ka thënë Bahtiri.