Sport

Futbollisti afrikan i Kukësit këndon këngën e Shkurte Fejzës

Futbollisti afrikan i Kukësit, Oumar Toured Camara, është huazuar nga Besëlidhja dhe do të luajë me nënkampionët e vendit në sezonin e ri.

Ai ka kënduar para skuadrës kuksiane këngën e famshme për shqiptarët “Kosovë, o nana ime”, por të përshtatur për Shqipërinë.

Bie në sy shqipja e qartë e mesfushorit.

😂😂 Oumar Toured Camara 🔥🔥Video që po thyen çdo rrekord shikueshmërie 😂

Gepostet von Tifozat Kuksian am Freitag, 9. August 2019