Sport

Legjenda e Juventusit thumbon Icradin: Rëndësi ka që Wanda të qëndrojë te lokali

Stefano Tacconi, ish-portieri i Juventusit dhe tues i Champions me bardhezinjtë, për Radio Sportiva ka komentuar mundësinë që Icardi të vishet bardhezi: “Icardi? Rëndësi ka që Wanda të qëndrojë te lokali: te Juventusi, jam i bindur, nuk futet dot në selinë e klubit.

Me Dybala, Mandzukic dhe të tjerët, Icardi nuk duhet fare, është vetëm peshë”.

“Juventusi? Objektivi është torja e dhjetë titujve radhazi! Nuk duhet t’i hidhnin në Serie B. i hodhën, tani të mbajnë pasojat…”